top of page

תקנון האתר

אתר זה הינו אתר לשיווק מזון וציוד לבעלי חיים המנוהל ע"י חברת אלון תמיר בע"מ 032806069 והשימוש בו כפוף לתנאים המפורטים למטה.

תנאי השתתפות

כל תושב ישראלי שמלאו לו 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי על שמו ובתוקף,מחברת אשראי ישראלית.

החזרה והחלפת מוצרים

1. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר.

2. הודעה על הביטול תימסר בדוא"ל או בטלפון שירות הלקוחות 054-2054966

3. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע ואו כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר בסניף הראשי בכפר סבא או בראשון לציון בין השעות 12.00-18.00, בניכוי עלות המשלוח (29 ש"ח) כמפורט בתקנון ובנוסף ישא הלקוח בעלות ביטול בשיעור 5% משווי המוצר או המוצרים שהוחזרו.

4. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, וזאת תוך 14 יום, או בשל איחור באספקת המוצר במועד שנקבע בתקנון, או כל הפרה אחרת- לא ייגבו דמי ביטול/דמי משלוח.

5. המוצר יוחזר באריזתו המקורית,ללא כל שימוש או לכלוך וכולל אריזה מקורית/טיקט.

6. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי

7. למען הסר ספק, המוצרים צריכים להיות מוחזרים ע"י הלקוח או מישהו מטעמו לכתובת הרשומה מעלה.

זמינות המוצרים

זמן אספקת מוצרים - עד 21 יום - עד לחודש מרץ יתתכנו עיכובים בזמני האספקה מעבר לאמור.
במקרים של חוסר במלאי מהמוצרים המוצגים באתר, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תעדכן החברה את הצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

 

פרטי המשתמש

בעת הרכישה, הנך מתבקש למלא את הפרטים הבאים:

א.שם פרטי+משפחה

ב. כתובת מלאה-ישוב,רחוב,קומה ומספר דירה

ג.מספר תעודת זהות

ד. כתובת דואר אלקטרוני

ה.טלפון .

ללא מסירת כל הפרטים המלאים הנ"ל, לא תושלם פעולת הרכישה.

מבלי לפגוע באמור לעיל, במקרה של תשלום באשראי, השלמת הרכישה תלויה באישור חברת האשראי.

 

לתשומת ליבך!

מסירת פרטים כוזבים, הינה עברה פלילית ע"פ החוק.

התשלום מתבצע בכרטיס אשראי בכפוף להסכם מול חברות האשראי, אלא אם סוכם אחרת ובכתב ,בתהליך הרכישה.

 

ביטול הזמנה

אלון תמיר שומר לעצמו את הזכות לבטל רכישה כלשהי, באם יתברר לה שחלה טעות אנוש ו/או טעות טכנית בהצגת המוצר ו/או במחירו ו/או בתנאי התשלום. במקרה כזה, תשלח הודעה מתאימה לכתובת הדואר האלקטרוני ו/או באמצעות הטלפון, כפי שנמסר ע"י הרוכש בתהליך הרכישה.

תנאי אספקה/מקרים חריגים

1. האתר ידאג לאספקת המוצר הנרכש באתר ,לכתובת כפי שהוקלדה בכתובת למשלוח שבטופס ההזמנה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת, וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי.

2.האתר לא יהיה אחראי לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

כוח עליון, מלחמה, פעולות איבה, מצב חירום, נזקי טבע ושביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

3. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, האתר ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

4. במידה ומוצרים שהוזמנו לא קיימים במלאי בעת ביצוע ההזמנה, החנות תיצור קשר עמכם בתוך 24 שעות, מעת ביצוע ההזמנה, לשם עדכון והחלפת המוצר, במוצר אחר דומה.

5. אספקת מוצרים באיסוף עצמי - האתר יצור קשר עם הלקוח תוך יום עסקים אחד ויאשר את איסוף הפריט המוזמן . האיסוף יתבצע מהסניף בראשון לציון או מהסניף בכפר סבא. תיאום יעשה באמצעות הטלפון או המייל.

שימוש במידע

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר , אנו עושים שימוש אך ורק למטרת העסקה בלבד והוצאה של קבלה וכו'.

המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, אלא אם כן סימנת שהנך מעוניין לקבל מידע על מבצעי החנות בדואר האלקטרוני בעת ההרשמה.

טל"ח

תודה וגלישה נעימה!

bottom of page